طراحی و مدل سازی سه بعدی

طراحی و مدل سازی در دکوراسیون داخلی به واقع نقش مهمی را ایفا میکند. تنها با مدل سازی و طراحی یک فضا است که میتوان تصمیم گیری نهایی را برای اجرای دکوراسیون یک فضا اتخاذ نمود. چرا که پیش رفتن بدون طراحی و اجرا کردن آنچه که بدون برنامه ریزی و طرح انجام میشود ، در نهایت مارا از هدف دور خواهد کرد و آنی نخواهد شد که انتظار میرفت.

یکی دیگر از مزایای طراحی این است که کمک خواهد کرد تا ترکیب رنگ و نور و چیدمان در محیط هارمونی و تناسب داشته باشد. به عبارت دیگر در یک طرح کامل و ایده آل میتوان ارتباطی بین اجزای تشکیل دهنده یک دکور به صورت محسوس یا نامحسوس احساس کرد.

این ارتباط بین اجزا است که یک اجرای با طرح و بدون طرح را متمایز خواهد کرد.

شرکت نما سبز افتخار دارد تا با بررسی و آنالیز سلیقه مشتریان خود، در چهارچوب اصول و قواعد معماری داخلی و آنچه که مربوط به دکوراسیون داخلی است طراحی 3 بعدی اولیه با نرم افزار 3d max و موتور رندر vray با کیفیتی عالی به مشتریان خود ارائه کند تا در مراحل بعد و پس از چندین مرتبه سعی و خطا به آنچه که در ذهن مشتریان خود دارد ، دست پیدا کند تا با طراحی فضایی زیبا و مطابق با اصول معماری بتواند علاوه بر سرعت بخشیدن در اجرای طرح ، پروژه را در اقتصادی ترین حالت به انجام رسانیده و رضایت مشتریان خود را جلب کند.

نمونه طراحی های انجام شده توسط تیم طراحی نما سبز