دکوراسیون داخلی کافه رستوران مدرن چوب آینه سقف کشسان
طراحی و مدل سازی دکوراسیون داخلی کافه رستوران
تیر ۱۷, ۱۳۹۷
طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی کلاسیک منزل، سعادت آباد
طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی کلاسیک منزل، سعادت آباد
شهریور ۲۶, ۱۳۹۶
نمایش همه

اجرای پروژه دکوراسیون داخلی مدرن، برج A2 مهستان

دکوراسیون داخلی مدرن منزل

دکوراسیون داخلی مدرن منزل

موقعیت : برج A2 مهستان واقع در شهرک غرب
کارفرما : سرکار خانم محمدی
سبک : مدرن
کاربری : مسکونی
سال : 1394
متراژ : 150 متر مربع

قبل و بعد پروژه را در این ویدیو ببینید:


خدمات ارائه شده

تخریب و نوسازی ارک ها – نورپردازی – تخریب دیوار آشپزخانه و اپن کردن آشپزخانه – طراحی و اجرای کابینت مدرن – تعمیر و شاب و لاک پارکت کف – لمینیت اتاق خواب – تعویض کلید و پریزها – اجرای کمد دیواری و جا کفشی – تعویض کلیه شیر آلات – تعویض کاشی سرویس ها – دکوراسیون سرویس ها به سبک مدرن – کابین دوش سرویس حمام – ترکیب رنگ و نور -= فرنیش و چیدمان – طراحی و اجرای tv room – اجرای درب ضد رقت – تعویض درب اتاق ها و سرویس – نقاشی رنگ روغن کل واحد

یکی از مهم ترین المان ها در دکوراسیون داخلی Tv room می باشد . طراحی و ترکیب رنگی یک tv room می تواند تاثیر بسزایی در دکوراسیون منزل شما ایفا کند .

 
 

استفاده از رنگ های زمینه روشن موجب می شود تا المان های متحرک که از رنگ های تیره هستند، مکمل دکوراسیون داخلی یک فضا باشند . پس رنگ زمینه روشن را جدی بگیرید .

 
 

در یک جمله می توان آشپزخانه ای مدرن و با رنگ روشن را چنین توصیف کرد . نگران یکدستی و سادگی فضای خود نباشید چرا که شما آشپزخانه خود را با سبکی خاص و متفاوت در عین سادگی ایجاد کرده اید .

 
 

حدالمقدور سعی بر این باشد که تمامی تجهیزات و لوازم آشپزخانه شما از یک برند و با یک ترکیب رنگی باشد .

 
 

ترکیب 3 رنگ مشکی ، سفید ، طلایی برای سرویس ها پیشنهادی وسوسه انگیز است چرا که این 3 رنگ حس لوکس بودن و خاص بودن را برای شما تداعی خواهد کرد .

 
 

ترکیب رنگ سفید ، قهوه ای و طلایی تجربه ای است که ارزش امتحان کردن دارد .

 
 

استفاده از MDF با روکش آینه علاوه بر زیبا کردن فضای جاکفشی نیاز به آینه به هنگام خروج از منزل را برای شما برطرف می کند .