پروسه کاری گروه دکوراسیون داخلی نماسبز از بازدید تا تحویل پروژه

۱

مشاوره، بازدید و برداشت پلان

شرکت دکوراسیون داخلی نماسبز برای آشنایی بیشتر با فعالیت های این مجموعه و نمونه کارهای انجام شده و اثبات حسن نیت و مهارت خود در دانش دکوراسیون و چیدمان و همچنین در اجرا ، خدمات رایگان مشاوره و بازدید در محل را برای کارفرمایان عزیز در نظر گرفته است.
در این مرحله کارشناسان ما پیشنهادهای مناسب و درخور فضا را متناسب با سبک و سلیقه مشتریان عزیز و در نظر گرفتن بهینه ترین هزینه ها ارائه میدهند و در صورت رضایت کارفرما ، ابعاد و اندازه فضا برای طراحی و مدلسازی برداشته میشود.

۲

طراحی و مدلسازی 3 بعدی

طراحی و مدلسازی 3بعدی برای درک بهتر یک طرح ساخته میشود که یکی از بخش های مهم هر پروژه میباشد. طراحان شرکت نماسبز با استفاده از ابعاد و اندازه های تهیه شده از محل و همچنین آیتم های مورد نظر کارفرما و سبک و سلیقه ایشان که همه در جلسه مشاوره حاصل شده اند، طراحی فضا را آغاز میکنند. در این مدلسازی، فضای مورد نظر در همه جهات با جزئیات کامل، بهترین کیفیت و نزدیک به واقعیت برای تصور هرچه بهتر کارفرما از فضا نمایش داده میشود. پس از ارائه طرح اولیه و برگزاری جلسه مشاوره، پیشنهادها و نظرات کارفرما نسبت به طرح اعمال میشود تا در نهایت رضایت مشتری از طراحی حاصل شود.

۳

عقد قرارداد و اجرای طرح

با تکمیل طرح و رضایت مشتری از آن ، کارشناسان با ارائه چند پیش فاکتور از ریز جزئیات اجرای طرح ، کارفرما را از قیمت تخمینی اجرای هر مرحله از طرح ارائه شده مطلع میسازد. در صورت رضایت ، قراردادی مبنی بر اجرای طرح مابین کارفرما و شرکت نماسبز منعقد میگردد، طبق این قرارداد طرح ارائه شده با توجه به مفاد قرارداد اجرا میشود .لازم به ذکر است که هر مرحله از اجرای طرح با توجه به نظر و مشورت کارفرما صورت گرفته و رضایت مشتری تا پایان کار در نظر گرفته میشود.