گچ بری
هنر گچ‌بری یکی از هنرهای وابسته به معماری است که در هر منطقه و هر دوره زمانی، شکل و شیوه مخصوص به خود را داشته است. همان‌طور که از نام این هنر پیداست، مصالح اصلی بکار رفته در این هنر گچ می‌باشد. در ایران نیز گچ‌بری در دوره‌های مختلف تاریخی همراه با تفاوت‌هایی بوده است. گچ به دلیل داشتن خاصیت شکل‌پذیری، چسبندگی، رنگ مطلوب، کاربرد آسان، فراوانی و ارزانی کاربرد زیادی در هنرهای تزئینی دارد.

گچ بری در دکوراسیون داخلی

تزیینات زیادی وجود دارند که می توانند در چهره کلی خانه شما تاثیر گذار باشند و دکوراسیون داخلی خانه تان را پرجزییات تر و پرکارتر جلوه دهند. یکی از این تزیینات گچبری هایی هستند که ما عموما آن ها را روی سقف ها می بینیم.

گچبری ها هم مانند خیلی دیگر از تزیینات دارای سبک های مختلفی هستند، از ساده ترین شکل ممکن تا پر جزییات ترین. گچبری های ساده برای خانه هایی با سبک دکوراسیونی مدرن و مینیمال کاربرد دارد اما گچبری هایی که جزییات بیشتری دارند، برای خانه هایی با سبک دکوراسیونی کلاسیک مناسب ترند.
مهمترین عنصر در طراحی هر فضایی از دیدگاه من دیوارها هستند، دیوارها همان عنصری هستند که به ترکیب هر فضایی شخصیت می بخشند، استفاده از گچبری های پر کار برای خانه هایی به سبک کلاسیک و یا ایجاد قاب هایی ساده به سبک مدرن روی دیوارها فضای خانه را لوکس تر جلوه میدهد و ابهت آن را بیش از پیش به نمایش میگذارد.


کاتالوگ گچ بری پیش ساخته، کلاسیک

همچنین دکوراسیون داخلی نما سبز طراح و سازنده دکور های پیش ساخته کلاسیک، اجرای تمام طرح های سه بعدی کلاسیک همراه با روکش نقره و پوشش طلایی براق می باشد .
می توانید کاتالوگ این طراحی ها رو دانلود کنید . اینجا کلیک کنید.

گچ بری اجرا شده توسط شرکت دکوراسیون داخلی نما سبز
گچ بری اجرا شده توسط شرکت دکوراسیون داخلی نما سبزنمونه پروژه های انجام شده گچ بری توسط دکوراسیون داخلی نما سبز